مشاوره بازاریابی، برندینگ، تحلیل کسب و کار

رابین مشاور پارسیان

از {{model.count}}
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای دوام در هر حوزه کاری و اجرای موفق هر پروژه ای نیاز به شناخت مناسب آن حوزه و محدوده و محتوی آن پروژه می باشد. بحث تحلیل کار و کسب، مبحثی است که از دیرباز در جوامع مختلف با آن روبرو بوده و امروزه در قالب مفاهیم علمی جدید مطرح می گردد. تحلیل سازمان با هدف شناخت نیازمندی ها و اعتبار سنجی آنها به همراه ارائه راه حل مناسب در جهت پاسخ دهی به نیازهای مطرح شده امری مهم که مهمترین نتیجه آن کسب رضایت مشتری و طولانی شدن بقای یک کار و کسب در عرصه رقابت جهانی می باشد.انجام این کار ممکن است در محدوده پروژه و یا در سرتاسر تکامل و بهبود مستمر شرکت انجام شود. می توان از آن برای درک وضعیت فعلی، مشخص نمودن وضعیت آتی، و همچنین تعیین فعالیت‌های لازم برای انتقال از وضعیت فعلی به آینده استفاده نمود.تحلیل کسب و کار را می توان از چشم اندازهای مختلفی اجرا نمود.

تلفن
0935303552
نام شخص
مجید صالحی
واتس آپ
0935303552
ایمیل
business@salehimajid.ir
اینستاگرام
salehi_business
وب سایت
www.salehimajid.ir
شهر و استان
مرکزی
آدرس
استان مرکزی- اراک

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **

توضیحات مختصری در مورد خدمات ما
برای دوام در هر حوزه کاری و اجرای موفق هر پروژه ای نیاز به شناخت مناسب آن حوزه و محدوده و محتوی آن پروژه می باشد. بحث تحلیل کار و کسب، مبحثی است که از دیرباز در جوامع مختلف با آن روبرو بوده و امروزه در قالب مفاهیم علمی جدید مطرح می گردد. تحلیل سازمان با هدف شناخت نیازمندی ها و اعتبارسنجی آنها به همراه ارائه راه حل مناسب در جهت پاسخ دهی به نیازهای مطرح شده امری مهم که مهمترین نتیجه آن کسب رضایت مشتری و طولانش شدن بقای یک کار و کسب در عرصه رقابت جهانی می باشد.
انجام این کار ممکن است در محدوده پروژه و یا در سرتاسر تکامل و بهبود مستمر شرکت انجام شود. می توان از آن برای درک وضعیت فعلی، مشخص نمودن وضعیت آتی، و همچنین تعیین فعالیت‌های لازم برای انتقال از وضعیت فعلی به آینده استفاده نمود.تحلیل کسب و کار را می توان از چشم اندازهای مختلفی اجرا نمود.
به صورت کلی شامل فعالیت هایی همچون شناسایی و تبیین مشکلات و فرصت ها، ارزیابی راهکارها و تصمیم سازی برای انتخاب راهکار مناسب، استخراج نیازمندی های کسب و کار، مشارکت در تبیین نحوه پیاده سازی راهکار، همراهی و نظارت بر روند پیاده سازی راهکارها و برنامه ها میگردد.
همچنین شما را در تدوین و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی و برندینگ، طرح های وفادارسازی مشتریان و مدیریت ارتباط با مشتریان که حاصل 12 سال فعالیت حرفه ای در صنایع مختلف(فناوری اطلاعات، پزشکی، غذایی) میباشد، یاری میرسانیم.

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **

کمی درباره شرکت ما
شرکت رابین مشاور پارسیان به عنوان مشاور کسب و کار در حوزه های مختلف( تحلیل فرآیند کسب و کار، بازاریابی، برندینگ و فروش ) در حال ارائه خدمات به شرکت های مختلف میباشد.
ما بر اساس ارتباطات موثر و تفاهم همکاری با کارخانه جات و تولید کنندگان مختلف امکان تامین محصولات گوناگونی را داریم که به اختصار بیان میگردد:
کلسیم سیترات، اکسید روی، نانو گلس( مورد استفاده در صنایع: آرایشی و بهداشتی، غذایی، رنگ)
آجر نسوز نما
انواع اسانس های گیاهی( گلاب، نعنا، رزماری، بوقناق، آویشن، دارچین. .)
محلول ضد عفونی کننده دست و هوا (بدون استفاده از الکل)
میوه های بهاری( انواع سیب، انگور، هلو، گوجه، شلیل)
کشمش، میوه خشک

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **

فیلم حضور اقای صالحی به عنوان مهمان برنامه چهارشنبه سوریدیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...