کسب در آمد با راه تجار

کسب درآمد آنلاین با راه تجار


آیا این امکان وجود دارد که بصورت آنلاین بشود با راه تجار کار کرد و مستقل کسب درآمد کرد ؟

در جواب باید بگوییم بله شما میتوانید بدون فوت وقت وارد دنیای فروش آنلاین شوید و بصورت کاملا مستقل فعالیت خود را شروع کنید و حتی از عملکرد خود گزارش بگیرید و خود را ارزیابی کنید.

آیا ما باید بصورت مستقیم با قسمت فروش و حسابداری راه تجار شروع به فعالیت کنیم ؟

خیر ، شرکت راه تجار برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان با شرکت افیلی یک قرارداد منعقد کرده و به موجب این قرارداد  شما میتوانید با ساپرت کامل این شرکت و ایجاد حساب کاربری در سایت افیلی نه تنها برروی محصولات و معرفی شرکت راه تجار فعالیت کرده و کسب درآمد کنید بلکه محصولات دیگر شرکتها را نیز بصورت آنلاین به فروش برسانید و از آنها نیز کسب درآمد کنید.

به چه میزان میتوانم کسب در آمد کنم ؟

در امر فروش میزان درآمد شما بسته به مهارت و میزان فعالیت شما متغیر خواهد بود این یعنی در فروش آنلاین هر چقدر در حوزه اینترنت مهارت بیشتری داشته باشید و خلاقانه فکر کنید شانس موفقیت بیشتری هم خواهید داشت، ولی نکته جالب اینجاست در این مدل فروش شما نیازی به صحبت با مشتری ندارید و نباید کسی را متقاعد کنید فقط باید در بستر اینترنت خوب حضور داشته باشید در رسانه هایی همچون اینستاگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی ، سایت شخصی خودتان و یا  گروه های شبکه های اجتماعی  فقط همین.

نرخ نامه درآمدی به چه صورت است ؟ 

منبع در آمد
میزان در آمد
فروش محصولات فروشگاه راه تجار
 ( قیمت فروش 239 هزارتومان )
 ۲۵ درصد از هر  فروش
ثبت نام اعضا در سایت ( با انتشار لینک هوشمند ثبت نام ) 
۲۰۰۰ تومان به ازای هر ثبت نام
معرفی سایت به دیگران (با انتشار لینک هوشمند ) 
۲۵۰ تومان به ازای هر کلیک

آیا میتوانیم در تبلیغات خود به مشتریان خود پیشنهاد تخفیف هم بدهیم ؟

 • بله شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف AFL پیشنهاد تخفیف ۲۰ درصدی را به مخاطبان خود بدهید و همین امر کمک میکند که مشتریان شما برای خرید رقبت بیشتری داشته باشند این کد برای همه محصولات آموزشی فعال است

بطور مثال در ماه چقدر امکان در آمد زایی دارم از این طریق ؟

 • در شرایطی که شما در مدت زمان یک ماه یک فعالیت عادی داشته باشید و ۲۶ روز کار کنید و با تبلیغات در پیج اینستا خودتان یا هر رسانه  دیگر  و یا حتی ارسال لینک هوشمند بصورت مستقیم به دوستان خود و در نتیجه این فعالیت و  به طور مثال به نتایج زیر دست پیدا کنید آنگاه در آمد شما در ماه با توجه به جدول بالا حدودا  معادل ۳،۰۰۰،۰۰۰  (سه میلیون تومان)  فقط بابت فعالیت بر روی محصولات و پیشنهادات شرکت راه تجار خواهد شد و این در حالی است که  شما شانس درامد زایی از دیگر سایهای مرتبط را هم دارید .
 •  فروش ۲  محصول تخفیف خورده حدود ۲۰۰ هزار تومانی فروشگاه بصورت روزانه  و ثبت نام ۴ نفر و ۲۰ بازدید در سایت از طریق لینک هوشمند شما
 • اما چنانچه شما به نتیجه بالا هم دست نیافتید و به طور مثال فقط میزان کوچکی از نتایج بالا را حاصل کردید باز هم به همان میزان درآمد برای شما حاصل خواهد شد و شما چیزی از دست نخواهید داد.
 • توجه کنید که  انجام این کار در روز شاید فقط دقایقی از شما وقت بگیرد و همه کارها از طریق اینترنت انجام خواهد شد.
 • محاسبات شما نیز از طریق کنترل پنل افیلی انجام میشود و نگرانی محاسبات هم نخواهید داشت.
 • حتی شما میتوانید در این پلتفرم محصول دیگر شرکت ها را نیز به فروش برسانید و کسب در آمد کنید.

این سیستم چطور کار میکند ؟

لینک های هوشمند که در پایین این صفحه برای شما درباره آنها بیشتر توضیح داده شده به شما کمک میکند که مشتری شما توسط سیستم با کد فروشندگی شما لینک شود و در نتیجه بر اساس جدول بالا منافع شما بصورت اتوماتیک محاسبه و در کنترل پنل به نمایش در خواهد آمد.

در آمد خود را چگونه دریافت میکنم ؟

شما در این مدل از فعالیت فقط با شرکت افیلی و از طریق کنترل پنل افیلی ارتباط خواهید داشت و بر اساس ثبت درخواست واریز در هر زمان از ماه و با توجه قوانین افیلی  پول به حساب بانکی شما بدون هرگونه کسوراتی واریز میشود.

اگر در زمان کار با کنترل پنل دچار مشکل شدم چه بکنم ؟

فقط باید با راهنما های آنلاین افیلی تماس بگیرید و از پشتیبانی خوب آن دوستان بهره مند شوید.

چطور شروع کنم ؟


اگر با افیلی حساب دارید بر روی گزینه ورود به افیلی کلیک کنید و اگر نه روش های زیر را دنبال کنید • سپس مشخصات خود را وارد کنید و ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید بر روی دکمه ورود حساب کاربری کلیک کنید

 • نکته خیلی مهم حساب شما باید با معرفی و اضافه کردن حداقل یک رسانه مانند اینستا ، سایت یا .. به تایید شرکت افیلی برسد چنانچه در این مورد مشکلی داشتید با قسمت چت آنلاین و پشتیبانی افیلی در همان صفحه ارتباط بگیرید 

 

 • بعد از تایید توسط افیلی برروی منو فروشگاه کلیک کنید و به  قسمت فروشگاه وارد شوید. • در این منو میبایست  حساب فروشگاه راه تجار را همانند عکس زیر انتخاب کنید و سپس بصورت اتوماتیک اطلاعات محصولات در پنل محصولات  برای شما به نمایش در خواهد آمد.


 • در مرحله بعد پنل محصولات خود را میتوانید بصورت کامل ببینید.

 • حالا شما میتوانید از قسمت لینک های من لینک هوشمند خود را کپی کرده و در رسانه های خود مانند اینستاگرام، سایت و یا هر رسانه دیگر با کمی خلاقیت به بهترین شکل ممکن انتشار دهید و میشه گفت بعد از این کار تمام است و شما باید منتظر بازخورد  مخاطبان خود باشید  چراکه  سیستم بصورت هوشمند هر کلیک یا ثبت نام و یا خریدی را برای شما محاسبه میکند و در قسمت گزارشات داشبرد به شما نمایش میدهد.

 • از این مرحله به بعد شما باید داشبرد خود را بررسی کنید و گزارشات بازخورد مخاطبین خود را چک کنید و باتوجه به نتایج گزارشات قدم بعدی جهت تاثیر گذاری بیشتر بر روی مخاطبین خود را بردارید،
 • لازم به ذکر است که شما میتوانید از قسمت مالی هم  شرایط درآمدی خود در بررسی کرده  و یا درخواست های تسویه خود را صادرکنید.


از شغل خود لذت ببرید

بیشتر میخواهم در مورد پلت فرم افیلی بدانم