بایگانی نوشته‌ها


تجارت در ترکیه

تجارت در ترکیه

ایران و ترکیه از دیرباز تا کنون روابط دوستانه‌ای داشته‌اند، اگرچه روابط سیاسی در دوره‌هایی با تنش‌هایی همراه بوده، اما این موارد موقت بوده و سبب کندی روند مناسبات اقتصادی و تجاری نشده است. اتاق‌های بازرگانی مشترك دو طرف نیز همواره سعی در متعادل‌سازی و ثبات مبادلات تجاری داشته‌اند. با وجود مبادلات رو به رشد میان دو کشور ایران و ترکیه، شواهد حاکی از آن است که هر دو کشور به‌عنوان قدرت‌های منطقه‌ای و عضو اکو، هنوز ظرفیت‌های خالی قابل‌توجهی برای همکاری دارند. ترکیه دارای تجربیات فراوانی در بخش خدمات به‌ویژه بخش گردشگری است که ایران می‌تواند از این تجربیات بهره گیرد. همچنین ترکیه و تصمیم‌گیران اقتصادی آن با جایگزینی لیره ترکیه به جای دلار آمریکا، این فرصت را برای فعالان اقتصادی ایران فراهم کرده‌اند که کمبود ارز در کشورمان مانعی در نقش‌آفرینی آنها در بازارهای مقابل نشود.

صادرات به چین

صادرات به چین

صادرات به چین ، از کشورهای هدف برای کالاها و محصولات صادراتی است و این کشور امروزه کالاهای بسیاری را تولید و به دیگر کشورها صادر می نماید.  محصولات چین شامل آهن و استیل ، زغال سنگ ، ماشین آلات ، نفت و پتروشیمی ، اسباب بازی ،کفش  ، لوازم الکترونیکی و فراورده‌های کشاورزی برنج ، گندم ، سیب زمینی ، ذرت ، بادام زمینی ، چای، ارزن ، جو، کتان ، ماهی می باشند.

چگونه واردات صادرات کنیم؟؟

چگونه واردات صادرات کنیم؟؟

کسب و کار واردات و صادرات (IEB) دقیقاً چیست؟کسب و کار توزیع کنندگان را از یک بازار به سازندگان بازار دیگری وصل می کند. سازندگان کالاهای خانگی به دنبال توزیع خارجی هستند و سازندگان خارجی می خواهند به بازارهای بین المللی مختلف دسترسی یابند.

۱۰ نکته در مورد بازاریابی خودتان و تجارتتان

۱۰ نکته در مورد بازاریابی خودتان و تجارتتان

اگر شما مانند اكثر پیمانكاران و مدیران اجرایی شركت‌های تجاری كوچك هستید، شب‌بیداریهای بسیاری كشیده‌اید و به این نكته فكر كرده‌اید كه چگونه تعداد مشتریان و میزان فروش را افزایش دهید. بنابراین، بازاریابی كار تجاری به امری خطیر در موفقیت كلی شما تبدیل می‌شود. …..

عوامل درون سازمانی موثر بر صادرات

عوامل درون سازمانی موثر بر صادرات

امروزه صادرات فرآورده‌های صنایع غذایی به عنوان صنایعی وابسته به بخش کشاورزی، نقش مهمی در ارزآوری کشور ایفا می‌کند. صنایع غذایی و تبدیلی به عنوان صنایعی وابسته به محصولات کشاورزی از جمله مهم‌ترین گروه‌های صنعتی است که می‌تواند در توسعه اقتصادی کشورها به ویژه کشورهای در حال توسعه نقش کارآمدی ایفا کند. از دلایل این امر، ارزان بودن مواد خام محصولات کشاورزی، وجود نیروی کار ارزان، سرمایه‌گذاری و ارزبری کم مورد نیاز این محصولات است.

Middle East Electricity 2017

Middle East Electricity 2017

It was a privilege to witness the very successful Middle East Electricity (MEE 2017) Exhibition last February 14-16 2017 held at World Trade Center, tagged as the number one Power and Electrical Show in the Gulf. This exhibition allowed us to see the existing allies and ….

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...