بایگانی نوشته‌ها


نکاتی در مورد چگونگی واردات از چین

نکاتی در مورد چگونگی واردات از چین

1–      محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:اولین گام برای واردات موفق انتخاب درست محصول است. این می تواند سخت ترین یا ساده ترین انتخاب شما باشد سعی کنید ارزان ترین محصول با نشان استاندارد را انتخاب کنید. برای انتخاب محصول بهتر است دستورالعمل زیر را پیروی کنید:

نکاتی در پروسه ترخیص کالا

نکاتی در پروسه ترخیص کالا

بارگذاری کردن مناسب کالاها در کانتینربارگزاری صحیح کانتینرها یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه داشته باشید. شرکت کشتیرانی همانطور که مسئولیت حمل و نقل کانتینرها را به عهده دارد، در قبال بارگذاری شدن مناسب کالاها در کانتینرها هم مسئول است. اگر این امر به صورت صحیح انجام نپذیرد برای شما امتیازی منفی را در گمرک در پی خواهد داشت. همچنین عدم رعایت این امر مهم می تواند باعث شود که ارزیاب ها در مورد بار شما کنجکاوی بیشتری به خرج داده و بیشتر آن را بگردند و عواقب آن مانند اتلاف وقت و هزینه گریبان گیر شما شود. با توجه به حساسیت این موضوع بهتر است که شرکت های فعال در زمینه حمل  نقل که در امر حمل و نقل بین المللی تجربه کافی ندارند از ورود به این حوزه اجتناب کنند.

گزارش نشست صادراتی با کارخانجات تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی سنگ رضوان شهر

گزارش نشست صادراتی با کارخانجات تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی سنگ رضوان شهر

در تاریخ یکشنبه 27 مرداد نشست صادراتی با گروهی از کارخانجات و تولید کننده های سنگ در شهرک صنعتی رضوان شهر توسط شرکت فیوچر اسکای برگزار شد در این نشست تعدادی از کارخانجات تولیدی سنگ  حضور داشتند از جمله سنگبری فیروزه ، بعثت ، اباده  و نگین که تولید کننده سنگ های مرمریت  و تراورتن هستند ….

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...