بایگانی نوشته‌ها


چگونگی پیشرفت در واردات

نکته ای که همواره فراموش می کنیم این است که هیچ چیزی برای مدت طولانی ثابت نمی ماند. نحوه واردات کالا نیز بی نصیب از این دگرگونی ها نخواهد بود. ما در دورانی بسر می بریم که نیازهای مشتریان برای واردات کالا بایستی به طور علمی و دقیق شناسایی و تامین گردد.

چگونه از چین کالا وارد کنیم؟

چگونه از چین کالا وارد کنیم؟

از آنجاییکه که 90 درصد کالاهای تولیدی جهانی و بیشتر از 80 درصد کالاهای وارداتی در جهان متعلق به کشور چین است؛‌ از نظر شرکت‌ها و صاحبان کسب و کارها، واردات کالا از این کشور دارای سطح رشد بالا امری حسابگرانه است. به دلیل دستمزدهای پایین نیروی کار و نهاده‌های تولیدی ارزان قیمت‌تر در این کشور، حاشیه سود واردات از این کشور بیشتر از سایر کشورها خواهد بود. از سوی دیگر، امروزه با پیشرفت ظرفیت‌های تولیدی، زمان انتقال کالا از کشور چین سریع‌تر از گذشته است.

10 قانون طلایی تجارت با چین

10 قانون طلایی تجارت با چین

1-ابتدا فروشنده ای مطمئن دارای کالا مورد نظر با کیفیت در چین یافت کنید .برای یافتن فروشنده های چینی میتوانید از طریق سفر به شهر های چین فروشنده مطمئن مورد نظر در چین را یافت کنید , اما در سال های اخیر با توجه گسترش تجارت با چین بصورت آنلاین و اینترنتی B2B سفر ها به چین کمتر شده , با توجه به اینکه هر سفر به چین حداقل در تاریخ نگارش این پست 5-6 میلیون تومان هزینه دارد , در صورتی که با روش های آنلاین و از طریق کمک شرکت های ایرانی مستقر در چین می توانید هزینه تجارت با چین را کاهش بدهید !

فورواردر و کریر کریر CARRIER

فورواردر و کریر کریر CARRIER

حمل کننده يا متصدی حمل که در قوانين گوناگون کشور از آن نام برده شده است. شخصی است حقيقی يا حقوقی که (( حمل و نقل فيزيکی کالا )) را به عهده می گيرد. شرکت هاي هواپيمايی، کشتيرانی، حمل و نقل جاده ای و راه آهن از جمله اين دسته موسسات می باشند.اين شرکت ها که عموماً وسايل حمل و نقل را در اختيار دارند به جز در حمل ساده مستقيماً طرف قرارداد فرستنده کالا قرار نمی گيرند و اختيارات مسئوليت های آنان براساس کنوانسيون ها، عرف بين المللی و همچنين در قوانين و مقررات داخلی کشورها تا حدود زيادی مشخص و شناخته شده می باشد...….

تاریخچه چرخ و نقش آن در اقتصاد جهانی

تاریخچه چرخ و نقش آن در اقتصاد جهانی

  امروز می خواهیم در مورد یکی از مهمترین و قدیمی ترین ابداعات بشری یعنی چرخ و نقش ان در زندگی و تجارت جهانی  را برای شما بازگو کنم . بایستی این موضوع را در نظر گرفت که طراحی و عملکرد چرخ به شکلهای مختلف در صنعت، دقیقا مشابه چرخش کارتولیدی و تجاریست که برای کاهش اصطکاک و تسهیل در امر زندگی شکل گرفته و در نهایت هر دو سبب رفاه اجتماعی و سود رسانی به جامعه خواهد شد......

7 روش برای حفظ مشتریان و تداوم جریان درآمدی

7 روش برای حفظ مشتریان و تداوم جریان درآمدی

خط‌های ارتباطی را باز نگه داریداگر به طور منظم با مشتریان خود در ارتباط باشید، این ارتباط تضمین می‌کند که همواره در زمان تصمیم‌گیری برای خرید در ذهن آن‌ها بمانید. برای این کار از پتانسیل تمام راه‌های ارتباطی استفاده کنید. ارائه اطلاعات مفید در وب سایت و وبلاگ، بروزرسانی شبکه‌های اجتماعی، تماس‌های تلفنی جهت پشتیبانی برای ارائه خدمات بهتر، ارسال ایمیل برای اطلاع رسانی پیشنهادات ویژه و ... کارهایی هستند که در حفظ ارتباط بین شما و مشتریان تاثیر گذارند. …..

دعوت از هنرمندان آذربایجان شرقی برای قصه خوانی به کودکان سرطانی

دعوت از هنرمندان آذربایجان شرقی برای قصه خوانی به کودکان سرطانی

بهناز آسنگری روز  چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هنرمندان یاور کودکان مبتلا به سرطان با پیوستن به این رویداد فرهنگی، قصه‌های کوتاه کودکانه را در دوران شیوع کرونا هر شب از طریق ویدئو در اینستاگرام این سازمان، به خانه‌های کودکان ایرانی می‌برند…..

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...