بایگانی نوشته‌ها


پنج گام برای موفقیت در بازاریابی صادرات

پنج گام برای موفقیت در بازاریابی صادرات

درک مفهوم بازاریابی صادرات را برای همه فعالان اقتصادی که در اندیشه رشد بنگاه‌های خود هستند، واجد اهمیت می‌نماید. شرکت‌ها و بنگاه‌هایی که در اندیشه گسترش بازارهای بین‌المللی برای محصول یا خدمات خود هستند باید ابتدا در مورد ورود به بازار صادرات به قطعیت برسند و سپس در مورد انتخاب مقاصد صادراتی و روش‌های انجام صادرات به مقاصد تعیین شده، جمع‌بندی لازم را به عمل آورند.باید توجه داشت که بازاریابی صادرات، تنها به معنی شناسایی خریداران یا واردکنندگان کشور مقصد و ترغیب آنها به ارائه سفارش خرید نیست. بازاریابی صادرات در حقیقت مترادف با اجرای دقیق فرآیند تدوین شده در قالب یک استراتژی بازاریابی با هدف کسب موفقیت در بازارهای بین‌المللی می‌باشد. عزاز موتیوالا بنیانگذار و مدیرعامل مشاوران بازاریابی IKON هندوستان بر این باور است که دلیل ناکامی بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی

ترخیص کالای صادراتی

ترخیص کالای صادراتی

ترخیص کالاهای صادراتی شامل بخش های مشابه ای ست که به آنها می پردازیم:1.قسمت وارد کردن اطلاعات کالا جهت ترخیص: در اینجا نیز مانند شروع کار ترخیص کالاهای وارداتی ترخیص کار با مراجعه به قسمت ورود اطلاعات برگه ی اظار نامه را دریافت و آن را به طور دقیق مطابق مشخصات واقعی کالا پُر می کند.

حمل بار از چین

حمل بار از چین

با توجه به گسترش روز افزون تجارت بین الملل مخصوصا واردات از چین و لزوم به کارگیری روش های کارآمد در حمل کالا از چین جهت تسریع در انتقال کالا به خریداران ثانوی،آشنایی با نکات ذیل،شرایط را ایمن تر و سودآورتر می کند.

آشنایی بیشتر با اقتصاد چین

آشنایی بیشتر با اقتصاد چین

برای تسهیل و موفقیت در واردات یا صادرات کالا بایستی در مورد کشوری که با آن مراودات تجاری دارید اطلاعات کافی داشته باشید شاید برخی از اطلاعات ظاهرا ارتباطی به واردات از چین یا صادرات به چین نداشته باشداما در مجموع این اطلاعات تاثیر به سزایی در روند فعالیت های تجاری شما و استفاده از فرصت های تجاری خواهد داشت یکی از تاثیر گذارترین اقدامات این کشور ،

تبلیغات محیطی و انواع آن

تبلیغات محیطی و انواع آن

تبلیغات محیطی به دو دسته تقسیم می شود:1)فضای خارجی (Outdoor): مثل بیل برد، ساین برد، استند، تابلوی سردر مغازه ها، تابلوهای روی دیوار و بام ساختمانها، تابلوهای روی پل های هوایی، تلویزیون های شهری دیجیتال، نمایشگرهای دیجیتال LED ،LCD،تابلوهای سه وجهی و اسکرول (چرخان)، بالن های تبلیغانی، اتوبوسهای شهری و ...2)فضای داخلی (indoor): مثل کلیه تابلوهای تبلیغاتی در فضاهای سرپوشیده عمومی، مترو، فرودگاه، ترمینال ها، انواع استند، لایت باکس، پلاسما، ویدئووال و ...برخی از ابزارهای تبلیغات محیطی عبارتند از:

راه‌های بهبود شرایط کشور و خروج از رکود چیست؟

راه‌های بهبود شرایط کشور و خروج از رکود چیست؟

عباس آرگون عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهرانمناسب نبودن فضای کسب و کار و عدم حمایت مؤثر از سرمایه‌گذاری‌های مولد، موجب توسعه‌نیافتگی بخش خصوصی به‌عنوان پیشران توسعه کشور شده که این مهم، اقتصاد کشور را به اقتصادی دولتی و مبتنی بر درآمدهای نفتی بدل ساخته و همچنین به دلیل عدم برخورداری از نظام‌های کارآمد،‌ آن را غیر بهره‌ور کرده است. علاوه بر این عدم پیوند مناسب اقتصاد کشورمان با اقتصاد جهانی و عدم حضور در پیمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، کشور را در برابر تنش‌ها به شدت آسیب‌پذیر ساخته است…….

دیدگاه های چین در مورد نظم بین الملل

دیدگاه های چین در مورد نظم بین الملل

دیدگا ههای چین در مورد نظم بین المللیمنافع ملی چین مبنایی برای دیدگاهش در مورد نظم بین المللی پساجنگ به دست می دهد.در اسناد و استراتژی های رسمی، اظهارات رهبران ارشد و تحلیل اندیشمندان و موسسات غیررسمیاما مرتبط با دولت، چین مجموعه ای از دیدگا هها در مورد نظم پساجنگ را خلاصه کرده است. درعصر مائوئیستی، وقتی وضعیت ثبات حاصل کرد، رهبران چین روابطی با جهان در حال توسعه وبا شوروی و آمریکا به هم زدند. به دلیل فقر و انزوای سیاسی چین، رهبران این کشور در عصر مائوتعامل اندکی با سازمان ملل و موسسات مهم دیگر نظام بین الملل داشتند. با این حال، اندیشه وعمل دیپلماتیک چین به دنبال شناسایی آمریکا و شروع اصلاحات و سیاست بازگشایی درها دراواخر دهه 70 تغییر چشمگیری یافت. .

اهدای فیش حج تمتع به کودکان سرطانی در اردبیل

اهدای فیش حج تمتع به کودکان سرطانی در اردبیل

به گزارش «خبربان» و به نقل از دانا  به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد قرآن نویس رئیس بنیاد حمایت از کودکان مبتلا به سرطان استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از اهدای فیش حج تمتع خَیّر اردبیلی در حمایت از کودکان سرطانی به بنیاد شمیم مهر خبرداد و گفت: "اکرم کهنمی" بانوی خیر اردبیلی صبح امروز با حضور در دفتر مرکزی بنیاد حمایت از کودکان مبتلا به سرطان،شمیم مهر استان اردبیل، فیش حج تمتع خود را به کودکان بیمار تحت پوشش این موسسه هدیه کرد….

ویژه ها
 اگر تمایل دارید که بصورت حضوری و یا غیر حضوری با شرکت راه تجار همکاری کنید میتوانید با اتکا بر تلاش و دانش  خود اینکار را انجام دهید برای دیدن فرصت های همکاری فقط روی لینک زیر کلیک کنید .

ما افتخار میکنیم که کنار شما هستیم
شروع همکاری
دسترسی سریع
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...