تجاری سازی کالا و خدمات شما در بازارهای خارجی

tbsco group

از {{model.count}}
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ارائه خدمات تخصصی در زمینه تجاری سازی کالاها و محصولات کشاورزی و ساختمانی و معدنی در بازارهای خارجی و داخلی ، صادرات و واردات ، بازاریابی و فروش ، ارائه خدمات در قالب نمایندگی، کارگزاری ، حضور در بازارهای هدف همانند توزیع کننده انحصاری یا غیر انحصاری ، ایجاد شبکه فروش ، ایجاد شعبه و انبار فروش ، عقد قرادادهای بلند مدت در زمینه معدنی و ساختمانی ، غذایی، کشاورزی قراردادی و خدمات فنی مهندسی و ایجاد زنجیره ارزش برای واحدها و تعیین قیمت رقابتی برای کالاهای صادراتی ، اخذ ایزو استاندارد ، تبلیغات و برندینگ ، توسعه کسب و کار و خدمات حمل و نقل و ترخیص کالا ، تامین کالا.

تلفن
09130824370
نام شخص
مهدی بینش پور
واتس آپ
09130824370
ایمیل
tbscogroup@gmail.com
اینستاگرام
mehdi.bineshpour , tbscogroup
وب سایت
Https://www.tbscogroup.com
شهر و استان
اصفهان
آدرس
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **

فیلم حضور جناب آقای بینش پور به عنوان مهمان برنامه چهارشنبه سوری


<

توضیحات مختصری در مورد خدمات ما
ارائه خدمات تخصصی در زمینه تجاری سازی کالاها و محصولات کشاورزی و ساختمانی و معدنی در بازارهای خارجی و داخلی ، صادرات و واردات ، بازاریابی و فروش ، ارائه خدمات در قالب نمایندگی، کارگزاری ، حضور در بازارهای هدف همانند توزیع کننده انحصاری یا غیر انحصاری ، ایجاد شبکه فروش ، ایجاد شعبه و انبار فروش ، عقد قرادادهای بلند مدت در زمینه معدنی و ساختمانی ، غذایی، کشاورزی قراردادی و خدمات فنی مهندسی و ایجاد زنجیره ارزش برای واحدها و تعیین قیمت رقابتی برای کالاهای صادراتی ، اخذ ایزو استاندارد ، تبلیغات و برندینگ ، توسعه کسب و کار و خدمات حمل و نقل و ترخیص کالا ، تامین کالا
کاتالوگ : tbsco 2.pdf

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **


کمی درباره شرکت ما
يكي از انواع خوشه های صادراتي است كه براي كمك به بنگاه هاي اقتصادي درجهت ورود به بازارهاي جهاني و افزايش صادرات كالا يا خدمات بنگاهها ايفاي نقش مي كند.
اين گروه بسته به شرايط و نياز مي توانند مديريت تمام و يا بخشي از فعاليتهاي صادراتي بنگاه هاي اقتصادي مخصوصا بنگاه هاي كوچك و متوسط را بعهده بگیرد. گروه بین المللی تی بی اس تردینگ يك گروه كاملا مستقل مي باشد كه مانند يك واحد فروش صادراتي براي بنگاهها عمل مي كند. گروه بازرگانی تی بی اس تردینگ بر اساس يك قرارداد رسمي كه جهت مديريت امر صادرات شركتها یا تولید کنندگان منعقد مي كند، مي تواند نمايندگي انحصاري يا غير انحصاري تمام يا بخشي از محصولات توليدي و يا خدمات آنها را در بازارهاي خارجي داشته باشد.

** گروه راه تجار فقط معرف بازرگانان است و مسئولیتی در قبال عملکرد شرکت یا شخص خاصی ندارد **


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...