بعد از ظهر که رسیدم به مقصد بعد از خروج از ترمینال چند قدمی که تو شهر قدم برداشتم برج ایفل رو از پشت خونه ها دیدم یک عکس یادگاری از این اولین نما گرفتم که همون عکس هم گذاشتم تو این پست .
به سمت محل اقامتم حرکت کردم که اتفاقا تو مرکز شهر بود ولی با توجه به اینکه مدت اقامتم تو پاریس کم بود باید از زمانم خوب استفاده میکردم.
برای همین در مسیر سعی کردم خوب شهر و ببینم . به خیابون معروف شانزه لیزه رفتم و طبیعتا بعد رفتم بسمت نماد  فرانسه یعنی برج ایفل .
بگم از غذا که اصلا تو اروپا نگران این مورد نباشید همه جور غذایی هست مخصوصا غذاهای ترکی همون دونر کباب معروف هروقت حسابی گشنه بودید خودتون رو مهمون کنید .
اما تا میتونید خوب ببینید به همه چیز توجه کنید تا تجربه شما بالا بره و تا میتونید عکس بگیرید عکسها سالیان سال با شما خواهند بود یکی از چیزهای بامزه که اون سال دیدم سیستم شارژ ماشینهای برقی بود که در کنار خیابون وجود داشت برام جالب بود ،طرف ماشینش رو پارک میکنه و میزنه شارژ البته 😀 آدم حس اسباب بازی داشتن بهش دست میده ولی خوب اینم یه جورشه .
اما از شب هنری بگم که در منزل یک پیرزن هنرمند اقامت داشتم که فقط فرانسه حرف میزد و بازیگر هم بود تئاتر بازی میکرد ولی خدایی خیلی مهمون نواز بود خونش هم تمیز و خوب بود و تو مرکز شهرم بود دیگه چی بهتر از این میخواستم .
این بود که بعد گشت و گذار کوتاهم در شهر رفتم و استراحت کردم چون فردا شبش باید مسیر طولانی را میرفتم بسمت اسپانیا و دیدن شهر جذاب بارسلنا.